Novogodišnja priredba
Autor: Sanela Kralj, 24. 12. 2015.

I ove smo godine završetak polugodišta obilježili prikladnom novogodišnjom priredbom koja je održana 23. prosinca 2015.godine.

Priredbu su pripremili učenici od 1. do 4. razreda zajedno sa svojim učiteljicama.

Plesom, pjesmom, glumom i recitacijama razveselili su sve prisutne, te na najbolji način ispratili staru godinu, veseleći se dolasku nove.

Svojim skromnim novogodišnjim željama  ispunili su toplinom srca svih prisutnih.

Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodič, svaka je neispitana i neponovljiva. Zato je u životu novi put pravilo, a ne izuzetak. Neka Vam nova godina donese nove puteve, prijatelje, poznanstva, ljubavi, sreće, mira i blagostanja. Želimo Vam sve najbolje u novoj 2016. godini.

Učenici i učiteljice RN

Napisala: učiteljica Dubravka Ponjević

Новогодишња приредба

И ове смо године завршетак полугодишта обележили прикладном новогодишњом приредбом која је одржана 23. децембра2015.године.

Приредбу су припремили ученици од 1. до 4. разреда заједно са својим учитељицама.

Плесом, песмом, глумом и рецитацијама развеселили су све присутне, те на најбољи начин испратили стару годину, веселећи се доласку нове.

Својим скромним новогодишњим жељама  испунили су топлином срца свих присутних.

Ни за једну животну стазу не постоји водич, свака је неиспитана и непоновљива. Зато је у животу нови пут правило, а не изузетак. Нека Вам нова година донесе нове путеве, пријатеље, познанства, љубави, среће, мира и благостања. Желимо Вам све најбоље у новој 2016. години.

Ученици и учитељице РН

Написала: учитељица Дубравка Поњевић