Veselo društvo Vukovarskih iskrica i GOOvaca
Autor: Branimira Barun, 14. 2. 2017.

Aristotel je kao najvažniju ljudsku osobinu isticao društvenost. "Nikad ne smijemo zaboraviti da je u društvu draže ako ga zabavljamo nego ako ga poučavamo" riječi su Adolpha Kniggea. Komunikacijske vještine, timski rad i osobni razvoj u nedavnim su istraživanjima ocijenjeni bezvremenskim vještinama koje ni u budućnosti neće izgubiti na važnosti. O tome već nekoliko godina marljivo i detaljno, analitično i kreativno učimo na satima GOO-a. No, doživjeti tu društvenost, radost, ples i kreativnost među našim prijateljima, članovima Vukovarskimh iskrica, dragocjeno je iskustvo.

Naši su nas veseli domaćini pri samome dolasku u maniri velikih glumačkih družina razveselili lijepim recitalom o (pogađate - ipak je Valentinovo) LJUBAVI...Nakon upoznavanja otvarali smo škrinjicu želja... Što se unutra nalazilo? Ne smijemo vam reći, to je tajna... No, bilo je vrlo poučljivo i samoanalitično :)

Izrađivali smo srca želeći njima obujmiti naše dvije skupine - GOOvce i Vukovarske iskrice

Nastavnica Ljiljana nas je potom, kratikim uvodom, uvela u novu radionicu: ljudske vrijednosti.

A evo kako smo mi to proveli u djelo

Zajednička fotografija za kraj ovog veselog dana

Pao je i dogovor o plesnoj radionici za Svjetski dan plesa :)

Dotad vas pozdravljaju vaši GOOvci :)