NAŠ LINO LUKA
Autor: Maja Stjepanović, 22. 5. 2017.

MJESTO: Ivanić Grad

VRIJEME: 19./20.5.2017.

FINALE -  LINO VIŠEBOJAC -

"NA TRONU" - LUKA OSTOJIĆ

DRŽAVNI PRVAK!

Prepuna sportska dvorana u Ivanić Gradu odzvanjala je ovacijama, bodrenjem i pljeskom najboljima od najboljih - finale Lina višebojca.

Natjecali su se najbolji osnovnoškolci, predstavnici 24 škola iz svih hrvatskih županija. Našu su školu, ponosno i uzbuđeno, u sportskom natjecanju predstavljali Luka Ostojić (8.r.) i  Karolina Zafirov (6.r.) te Andrea Bilušković (8.r.) u zabavnom programu s prekrasnom izvedbom pjesme Sam Smitha / I am not the only one.

Dva je dana trajalo sportsko natjecanje između osnovnoškolaca (5.r.  - 8.r.), trebalo je uspješno proći u svim pripremljenim sportskim disciplinama - rukomet, košarka, nogomet, skok u dalj iz mjesta te trčanje.

U velikoj konkurenciji od 14 tisuća učenika koji su tijekom 2016./2017.god. sudjelovali u Linu višebojcu naš je Luka zauzeo prvo mjesto te ponio titulu državnog prvaka Hrvatske. Karolina je uspješno sudjelovala u finalnome danu natjecanja te ušla u prvih 12 najboljih Lino učenica cijele Hrvatske.

Naše je učenike sigurno vodio, pratio te savjetovao Nebojša Radojčić, učitelj tjelesne kulture.Finalni dan natjecanja možete pogledati na priloženom linku - https://www.youtube.com/watch?v=RAO4Y0HwYtU

HVALA LUKI, KAROLINI I ANDREI !angelsmileysmileysmileysmiley

Ponosni smo na vasheart