preskoči na sadržaj

Osnovna škola Siniše Glavaševića

Login
KUTAK ZA OSMAŠE

Upis u srednje škole

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa
Za što najviše koristite Internet?





Carnet
Carnet
24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

MALI JEZIČNI SAVJETI

Zuji, zveči, zvoni, zvuči. Šumi, grmi, tutnji, huči - To je jezik roda moga!

NAŠ YOUTUBE KANAL

Stručni skupovi

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŠKOLSKO SPORTSKI DAN
Autor: Maja Stjepanović, 29. 9. 2017.

Odlučili smo iskoristiti predivno popodne i kraj tjedna te u pravom sportskom duhu obilježiti Europski tjedan sporta 23.9. - 30.9.2017.god. Organizirali smo kros za sve učenike od 1. - 8.razreda i svima pokazali volju i želju za svakodnevnim kretanjem na svježem zraku. 

Ne propuštamo prilike za dobra druženja i potičemo druge na kvalitetniji sportski život.

                   

 


Uz voditeljicu organizirane aktivnosti učiteljicu Ljubicu Glušac Lukić sudjelovali su svi učitelji razredne i predmetne nastave.

              

Nakon uvodnog zagrijavanja uslijedile su utrke djevojčica i dječaka. Čulo se gromoglasno navijanje i bodrenje svih sudionika utrka.

Čestitamo svim sudionicima kros utrke, a posebno pobjednicima.cool

 UTRKA DJEVOJČICE -200m, 1./2.raz.                  - 300m, 3./4.raz.

1. Ivana Kosanović                                           1. Anđela Ivanković

2. Dragana Lukić                                               2. Mia Borota

3. Lana Končar                                                  3. Katarina Lukić

              

              

UTRKA DJEČACI - 300m, 1./2.raz.                          - 400m, 3./4.raz.

1. Lazar Todorović                                                1. Andrej Todorović

2. Aleksandar Rašić                                              2. Igor Kosanović

3. Mirko Popović                                                   3. Luka Ivaz

      

      

UTRKA DJEVOJČICE  - 400m, 5./6.raz.                  - 600m, 7./8.raz.

1. Kristina Blagojević                                       1. Milica Todorović

2. Sara Lapčević                                              2. Mina Nikić

3. Lana Aleksić                                                 3. Dejana Radovančev

          

UTRKA DJEČACI - 600m, 5./6.raz.                    - 800 m, 7./8.raz.

1. Ognjen Vugdragović                                 1. Sergej Blažić

2. Saša Durajlija                                            2. Dejan Durajlija

3. Dragan Nikolić                                          3. Dejan Blažić

            

                Svim su pobjednicima uručene prigodne diplome.

    

   

   

                                                          Fotografije i tekst: Maja Stjepanović

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju