CISOK Vukovar
Autor: Milica Marić, 25. 4. 2018.

Naši učenici 8. razreda odbrojavaju posljednje dane svog osnovnoškolskog obrazovanja. Pred njima je donošenje vrlo važne odluke - koju srednju školu odabrati i gdje nastaviti svoje obrazovanje?

U tome im pomažu njihovi roditelji, razrednice, stručna služba škole, ali i CISOK centar Vukovar, koji je u suradnji sa Školom proveo profesionalno savjetovanje učenika koji su još uvijek bili neodlučni ili im je bila potrebna dodatna pomoć. Također, ljubazne djelatnice CISOK-a posjetit će nas i u Školi, kako bi održale i grupno informiranje za sve učenike 8. razreda.

No, što je CISOK, koje usluge nude i kako možete doći do njih, pročitajte klikom na "opširnije".

CISOK, odnosno Centar za informiranje i savjetovanje u karijeri, učenicima 8. razreda osnovne škole pruža raznovrsne mogućnosti, s ciljem što uspješnijeg odabira odgovarajućeg obrazovanja.

Usluge koje učenici 8. razreda mogu dobiti u CISOK-u su raznovrsne i potpuno besplatne, a neke od njih su :

1. individualno i grupno informiranje
  2. individualno i grupno profesionalno savjetovanje
  3. radionice, seminari, predavanja i prezentacije
  4. informativni materijali i brošure o obrazovanju, zapošljavanju i tržištu rada
  5. interaktivni upitnici
  6. računalni program "Moj izbor"
  7. portal e-Usmjeravanje

Sve ove usluge možete koristiti u novouređenom prostoru uz podršku stručnih savjetnica koje će vam pomoći u dolasku do željenih informacija i donošenju budućih odluka.

CISOK centar nalazi se na adresi Vladimira Nazora 16 u Vukovaru, a možete doći osobno, kontaktirati ih na telefon 032/637-441 ili putem e-maila cisok-vukovar@hzz.hr kako biste dogovorili termin za vaše dijete.

Za dodatne informacije, posjetite i njihovu web  stranicu http://www.cisok.hr/vukovar

Našu preporuku svakako imaju i radujemo se nastavku suradnje i u godinama koje dolaze.