OBAVIJEST ZA RODITELJE O PROJEKTU BESPLATNE PREHRANE
Autor: Milica Marić, 7. 9. 2018.

Poštovani roditelji,

Vukovarsko- srijemska županija priprema se prijaviti na projekt osiguravanja besplatne užine za učenike u školama naše županije.

U tu svrhu trebaju prijave svih roditelja koji žele da im se djeca besplatno hrane u školi, a ispunjavaju zadane kriterije.

Svaki roditelj naše škole će dobiti potrebne papire u kojima je popisano koji će  kriteriji vrijediti u ovom projektu.

Ukoliko želite da vam dijete ima besplatnu užinu u školi, a zadovoljavate neki od navedenih kriterija, molim Vas da :

• Označite kućicu kraj kriterija kojeg ispunjavate
  • Popunite zahtjev na prvoj stranici sa traženim podacima i potpišete se
  • Sukladno traženoj dokumentaciji ispod kriterija kojeg ste odabrali, ako je potrebno, popunite odgovarajući prilog I ili II
  • Vratite po vašem djetetu ispunjene papire u školu najkasnije u srijedu ujutru

Ostalu dokumentaciju koja je potrebna da bi dokazali ispunjavanje kriterija, poput zdravstvene dokumentacije, potvrde iz centra za soc. skrb, potvrde o primanju dječjeg doplatka i sl. možete naknadno dostavljati u ured ravnateljice ili tajništvo, gdje ćemo ih kompletirati sa Vašim zahtjevom.

Svi roditelji koji su podnijeli zahtjev, naknadno će biti obaviješteni je li projekt prihvaćen te je li Županija udovoljila njihovom zahtjevu, kao i o početku besplatne prehrane učenika.

Zahvaljujem Vam unaprijed na suradnji,

Slavica Mišić