OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE DORASLE ZA UPIS U 1. RAZRED U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./21.
Autor: Milica Marić, 4. 2. 2020.

U sljedećoj školskoj godini, 2020./ 21., školski obveznici su djeca rođena od 1.travnja 2013.  do 31.ožujka 2014. godine. Roditelji koji imaju djecu tog uzrasta trebaju izvršiti prijavu – predupis  svoje djece.

Klikom na "opširnije" pročitajte sve detalje.

Za dijete koje će do kraja tekuće godine navršiti šest godina, a nije školski obveznik, roditelj može najkasnije do 31.ožujka 2020. godine podnijeti zahtjev za uvrštavanje u popis školskih obveznika za prijevremeni upis. Zahtjev za prijevremeni upis djeteta u prvi razred osnovne škole roditelji podnose Vukovarsko – srijemskoj županiji  na obrascu koji se nalazi na web stranici  www.udu-vsz.hr  na adresu:  Vukovarsko – srijemska županija, Upravni odjel za obrazovanje, Glagoljaška 27,  32100  Vinkovci. Za dijete koje je bilo uključeno u predškolski program osim zahtjeva dostavlja se i mišljenje stručnog tima predškolske ustanove o psihofizičkom stanju djeteta.

Predupis ćemo provesti u razdoblju 3. do 17. veljače 2020. godine u vremenu od 8.00 do 17.00 sati - od ponedjeljka do četvrtka, a petkom od 8.00 do 15.00 sati u prostorijama Škole, u ulici  Dr. Ante Starčevića 5.

Na predupis je potrebno donijeti dokumentaciju iz koje je vidljivo iščitati JMBG i OIB djeteta.

Ukoliko je dijete u posljednjih šest mjeseci radilo laboratorijske pretrage krvi i urina, potrebno je nalaze donijeti u školu kako pretrage ne bi radili ponovo.

U školsko područje Osnovne škole Siniše Glavaševića  pripadaju ulice:

Hrvatskog zrakoplovstva, Dr. Ante Starčevića, Željeznička, Kralja Zvonimira,  Jana Bate, Đure Đakovića, Sportska, Nikole Perlića, Ive Lole Ribara, Krešimira Ćosića, Vile Velebita, Blage Zadre, Bernarda Vukasa, Strojarska, Rudolfa Perešina, Vijenac kneza Branimira, Domovinskog rata, Vijenac Ruđera Boškovića, Brune Bušića, Trg Dražena Petrovića, Vinkovačka cesta, Kriva Bara, Đergajska, Đergajski odvojak, Kudeljara i Kudeljarski odvojak, Budžak, Hrvoja Vukčića  Hrvatinića, Kolodvorska,  Milke Trnine, Stjepana Filipovića.

RAVNATELJICA:

Slavica Mišić, prof.