« Listopad 2024 »

OTVORENA VRATA ŠKOLE
Autor: Sanela Kralj, 12. 6. 2009.

10. lipnja 2009. posljednjega nastavnog i radnoga dana ove školske godine učenici 2.a. razreda iskoristili su kako bi se okušali u različitim športskim natjecanjima. Dogovorili su se koje će se ekipe boriti za medalje u ovim disciplinama: nogomet (djevojčice i dječaci), trčanje – 30 m, potezanje užeta, tko će prije na koturaljkama i spora vožnja biciklom.

U utrci na koturaljkama prvi je bio Milan Dželalija, druga Petra Kordić, a treći Marin Matin. Najsporiji u vožnji biciklom bio je Marko Rajković, a kod djevojčica Ivana Pavlović.

Najbrži na 30m bili su: 1. Milan Dželalija;
                                2. Tomislav Golubović;
                                3. Leonardo Čale;
a kod djevojčica: 1. Karla Kufner;
                        2. Anamarija Foriš;
                        3. Katja Miljković.

Ekipa dječaka u sastavu: Vinko Budimir, Andrija Bašan, Josip Magoč, Hrvoje Milovanović, Ivan Orešković, Darko Sablić, Marin Matin i Marko Kurtović pobjednička su ekipa u potezanju užeta, a kod djevojčica: Josipa Rehak, Ana Brala, Katja Miljković, Ivana Pavlović i Anamarija Foriš.

Pobjednička ekipa djevojčica u nogometu je: Ana Brekalo, Anamarija Foriš, Karla Kufner, Ana Brala i Claudia Čina, a kod dječaka: Marko Kurtović, Ivan Orešković, Luka Ivankiv, Marko Rajković, Leonardo Čale, Marin Matin i Tomislav Golubović.
     Podjelom medalja završili smo u vedrom i veselom raspoloženju ovaj posljednji dan ove školske godine.