preskoči na sadržaj

Osnovna škola Siniše Glavaševića

Login
KUTAK ZA OSMAŠE

Upis u srednje škole

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa
Za što najviše koristite Internet?





Carnet
Carnet
19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine. 

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

MALI JEZIČNI SAVJETI

Zuji, zveči, zvoni, zvuči. Šumi, grmi, tutnji, huči - To je jezik roda moga!

NAŠ YOUTUBE KANAL

Stručni skupovi

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Lektirni naslovi u VII. r.
Autor: Branimira Barun, 24. 9. 2012.

Što ćemo čitati ove godine? S kojim ćemo se likovima susretati u ovogodišnjim lektirama? Hoće li nam biti zanimljivo?

Za početak, evo opisa s lektirnim naslovima... Uživajte!


 

 

ponedjeljak,

24. rujna 2012.

              VII. a                         

                      VII. b

                                            Dobriša Cesarić,

                                                Pjesme

četvrtak,

25. listopada

Božidar Prosenjak,

Divlji konj

Pavao Pavličić,

Dobri duh Zagreba

četvrtak,

29. studenog

Pavao Pavličić,

Dobri duh Zagreba

Božidar Prosenjak,

Divlji konj

četvrtak,

13. prosinca

                                         Dinko Šimunović,

                                                       Duga

četvrtak,

31. siječnja

Zoran Pongrašić,

Gumi-gumi

Damir Miloš,

Bijeli klaun

četvrtak,

28. veljače

Vladimir Nazor,

Pripovijetke

Vjenceslav Novak,

Iz velegradskog podzemlja

četvrtak,

21. ožujka

                                                 Hrvoje Hitrec,

                                                    Smogovci

četvrtak,

25. travnja

Sue Townsend,

Novi jadi Adriana Molea

Sue Townsend,

Tajni dnevnik Adriana Molea

četvrtak,

23. svibnja

Branka Kalauz

Čuj, Pigi, zaljubila sam se              

Branka Primorac,          Maturalac                                                 

srijeda,

12. lipnja

                                                     Šime  Storić,

                                    Mačka se uvijek dočeka na noge

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju