preskoči na sadržaj

Osnovna škola Siniše Glavaševića

Login
KUTAK ZA OSMAŠE

Upis u srednje škole

Kalendar
« Siječanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa
Za što najviše koristite Internet?





Carnet
Carnet
22.01.2018. 10:40
Novo CARNET-ovo natjecanje: „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET pokreće novo natjecanje pod nazivom „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ namijenjeno svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj. 

19.01.2018. 10:22
Webinar: Going Mobile - promjena termina održavanja webinara
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s HUPE i TESOL EVO ICT4ELT organizira webinar pod nazivom „Going mobile“. Zbog spriječenosti predavača, webinar koji se trebao održati u utorak, 23. siječnja bit će održan u nedjelju, 21. siječnja 2018. godine od 15 do 16 sati, a vodit će ga profesor Jose Antonio da Silva i profesorica Marijana Smolčec.  

17.01.2018. 15:55
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije – EMA započela s radom
Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije (Education Management Application) s današnjim danom, 17. siječnja 2018. godine, puštena je u produkciju.

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

MALI JEZIČNI SAVJETI

Zuji, zveči, zvoni, zvuči. Šumi, grmi, tutnji, huči - To je jezik roda moga!

NAŠ YOUTUBE KANAL

Stručni skupovi

Događanja u 3. a. razredu
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MOJE OBITELJSKO STABLO
Autor: Ružica Sabo, 6. 12. 2016.

U okviru predmeta Priroda i društvo, učenici su izradili svoja obiteljska stabla te ih predstavili pred razredom.


 

                    Josipa Mia Andrić                           Erika Bainrauch

 

                       Luka Bambulović                         Benjamin Bertić

 

                       Nika Budim                                  Mihaela Budimir

 

                        Luka Dorogin                               Lena Dželalija

 

                        Nikola Jeremić                    Petar Gabrijel Kovačević

 

                          Diego Majer                             Nives Miljković


                       Maro Mudri                                      Damir Pejić

                                                 Mia Podrugović

 

                        Lovro Trešćec                             Tanja Turukalo

 

UČITELJICA: Ružica Sabo

PRIPRAVNICE: Marina Žulj i Dragana Žarković





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju