LUDI PROVOD MALIH MANEKENA U OSIJEKU!!!!
Autor: Sanela Kralj, 29. 3. 2010.

Nismo se uspjele ni okrenuti, a dan je već prošao.Izvrsna zabava, druženje, pjesma i igra.

Pomalo tmurnoga subotnjega jutra sastale smo se ispred škole.Krenule smo u Osijek u pratnji naših nastavnica Ivane, Maje i Drene te gđe Konjević, koja je veseli subotnji dan odlučila provesti u našem društvu.

Prva naša postaja bili su osječki Gradski bazeni. Na samome ulazu dočekao nas je ljubazni gospodin.Uputio nas je ka svlačionicama.

Spremne, dotjerane i s potpunom opremom za kupanje ugledale smo bazene.Veselju nije bilo kraja!Mogle smo se igrati, plivati, spuštati niz tobogan, a nastavnice su budnim okom pratile svaki naš korak.

Nakon dugog i iscrpljujućeg kupanja, pomalo ogladnjele krenule smo u Mc Donald s na bogate hamburgere i najdraže poslastice.Mlađe polaznice tečaja oduševile su se igračkama Happy Meala.

Užurbanim koracima u  ZOO ….S nestrpljenjem smo iščekivale susret s divljinom .Pri samome ulasku proučile smo pravila ponašanja i plan cijeloga kompleksa.Draga gospođa na ulazu uputila nas je te podijelila ulaznice-razglednice za uspomenu.O svakoj viđenoj vrsti pročitale smo i naučile ponešto.

Bio je to dan kojega nikada nećemo zaboraviti, a privele smo ga kraju skačući na ugodno uređenom dječjem igralištu u blizini ZOO vrta.

Sa osmijesima na licima krenule smo put Vukovara.

Napisale: Anja Stojanović i Jelena Radovančev, 5.r., Carpe diem!