ZA KRAJ ŠKOLSKE GODINE PRIPREMILI SMO VAM….
Autor: Sanela Kralj, 2. 7. 2010.

Dana 19. lipnja 2010. završilo je drugo obrazovno razdoblje.

Svi učenici,ali i djelatnici škole, dočekali su ga s veseljem.Mnoštvo knjiga, bilježnica, preteške torbe i iščekivanje pismenih zadataka, sada su prošlost.Neki se raduju odlasku na more, drugi pak ostanku u svome mjestu, a treći  upisu u srednju školu. Želimo im svu sreću.

I tijekom ove godine doista smo se trudili dati vam pregršt zanimljivosti, kako u Školskome listu, tako i u radu Školske družine za modu i dizajn.Kad god je to bilo moguće, uređivali smo prostor  izložbama, a zabava je u svakoj prigodi bila  namijenjena svima, od velikih pa do onih najmanjih.

Posljednji  zadatak bila je izložba baroknih haljina, šešira i torbica naših vrijednih učenika-Jelene, Maje, Nataše, Milice, Jovane i Vladimira.Haljine su školu ispunile vedrinom, dahom ljeta, cvjetnim i veselim bojama.

Kako sve ne bi ostalo samo na kreiranoj i krojenoj odjeći ,pripremljena je i  kratka modna revija na ulazu Škole.Namijenjena je djeci, roditeljima,učiteljima i svim zaljubljenicima u modu. Djevojčice su pokazale što su savjesno radile tijekom prethodnih mjeseci, o čemu smo vas redovno izvješćivali. Primile su diplome i tako uspješno završile Tečaj za manekene koji su vodile nastavnice Ivana i Maja.

(ostale fotografije......link dolje!)

Nadamo se kako vam se sviđa ono što radimo. Za vas imamo još nekoliko ideja u rukavu, koje ćemo, nadamo se, uspjeti i realizirati.

Želimo vam ugodne ljetne praznike, provedite ih opušteni, sretni i nasmijani, a u 9.mj., vratite  se odmorni i spremni za nove pobjede!

Školska družina za modu i dizajn i  Carpe diem!

Nast.Skender-Oršolić, Ivana